Категории

в корзину

Корзина покупок
 

Сервисы по гарантийному обслуживанию водонагревателей Arti

Шановні партнери, друзі! Раді Вам повідомити про карту покриття наших сервісних центрів з обслуговування водонагрівачів Arti!

Запрошуємо до співпраці нових партнерів по сервісному обслуговуванню водонагрівачів Arti.

Анкета потенційних сервісних партнерів - 

Звертатися до: Кобзєв Валерій Віталійович (068)080-02-90; (066)080-02-90 (Viber); service@gaztech.ua; service@arti.ua

  Сервісне обслуговування водонагрівачів KLIMA HITZE

  Згідно з домовленістю із заводом-виробником електричних водонагрівачів LEOV (Македонія), ТОВ «Газові Технології» проводить заміну водонагрівачів  ТМ KLIMA HITZE в яких, за висновками фахівців Авторизованих сервісних центрів, виявлено протікання внутрішнього баку.

Заміні підлягають водонагрівачі, що продані у період не раніше 01.05.2016 року, якщо недолік не пов`язаний з порушенням споживачем правил користування товаром або його зберігання.

При заміні користувачеві надається новий водонагрівач ТМ ARTI аналогічної моделі. Під час заміни товару з недоліками на товар аналогічної марки (моделі, артикулу, модифікації) належної якості, ціна на який змінилася, перерахунок вартості не провадиться.

Роботи з усунення несправностей водонагрівачів ТМ KLIMA HITZE, що не пов’язані з протіканням внутрішнього баку, виконуються за рахунок споживача.

Запитання щодо процедури та переліку необхідних документів для заміни, надсилати до відділу гарантійного обслуговування компанії «Газові Технології».

Телефони: (068) 080-02-90, (066) 080-02-90 (Viber)
Електронна пошта: service@gaztech.ua , service@arti.ua